Matrací znáčky Englander

  • Home
  • /
  • Matrací znáčky Englander
americky matrace
Zařizujete si novou ložnici? Chcete si dopřát jedinečnost a pohodlí? Vybíráte kvalitní matraci? Zkombinujte designovou postel se zdravou a pohodlnou americkou matrací.

Matrace musí splňovat individuální požadavky každého zákazníka. Nejdůležitějším faktorem je dokonalá podpora těla. Pořiďte si matraci podle své výšky, váhy a potřeby pohodlí. Stejně jako každý z nás, je i každá matrace originál. Pořiďte si takovou, která vám bude perfektně vyhovovat.

Ellitdreams uvádí na českém trhu světovou špičku ve výrobě matrací a postelí: americkou firmu Englander . Její inovativní výrobky v oblasti zvyšení komfortu a zdokonalení zdravého spánku umožňují společnosti od roku 1894.  Ve dnešní době je lídrem v oblasti prodeje matrací se systémem nezávislých pružin při kombinací s přírodnymi materiály. Pro výrobu svých postelí a matrací využívá  Englander nejnovějších technologií v kombinaci s vysokým podílem ruční práce a díky svému špičkovému týmu odborníků dokáže uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky. Matrace americké značky Englander jsou vyráběny z ověřených přírodních materiálů (koňské žíně, hedvábí, velbloudí vlna, bavlna) a nejmodernějších pružinových systémů. V kolekci  mattress naleznete však i matrace hypoalergenní.

Nabízíme nejkvalitnější americké matrace ve standardních rozměrech (90×200 cm, 180×200 cm, 200×200 cm), ale také  matrace na míru a matrace nestandardních velikostí. Před nákupem doporučujeme osobní návštěvu jednoho z našich showroomů, kde Vás naši proškolení prodejci detailně seznámí s jednotlivými typy matrací, a zároveň si každou z nich budete moci vyzkoušet. 

Americké matrace Englander

Luxusní americké matrace Selektum

Hodnocení 5.00 z 5
30,054.00 34,988.00 
Objednat

Luxusní americké matrace Admire

Hodnocení 5.00 z 5
37,977.00 45,717.00 
Objednat

Luxusní americké matrace Legendary

38,803.00 46,440.00 
Objednat

Luxusní americké matrace Senator

37,977.00 45,717.00 
Objednat


Zadejte některé z klíčových slov americké matrace Praha, luxusní matrace Praha nebo kvalitní matrace Praha.

Vyberte si z jedinečné nabídky kvalitních matrací Admire, Senator, Selectum, Legendary.

Přijděte se podívat do našeho showroomu a kupte si luxusní americké matrace značek Englander a Springair.

Ellitdreams průvodce kvalitními matracemi pro váš zdravý spánek!

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.