Časté dotazy

  • Home
  • /
  • Časté dotazy

Přehled Vašich nejčastějších dotazů

Jak si zařídit luxusní ložnici?

Myslíte si, že luxusně se dá spát jen v nejlepších světových hotelech?

Nevěřte tomu. Obraťte se na profesionály. V našem designovém showroomu v Praze vám dokážeme, že zařídit dokonalou ložnici není nic těžkého. Stačí znát současné trendy a mít kreativní nápady. Nechte to na nás.

V první řadě zapomeňte na postele s lamelovými rošty. Objednejte si stylové boxspringy s úložným prostorem. (prolinkovat se záložkou Boxspringy a úložný prostor) Pohodlná vyvýšená postel se bude skvěle vyjímat ve vaší ložnici. Boxspringy se v současné době řadí mezi velmi oblíbené postele pro dva.

Další důležitou a nezbytnou součástí každé perfektní ložnice je luxusní americká matrace, (prolinkovat se záložkou Americké matrace) která zaručí zdravý a klidný spánek. Výběr dobré matrace není jednoduchá záležitost. Nechte si poradit od profesionálů a vyzkoušejte si matraci osobně. Do kvalitní matrace se vyplatí investovat. Ale nezapomeňte, že matrace není koupě na celý život. Je nutné ji vyměnit po 8 až 10 letech používání.

Další zařízení, nábytek a bytové doplňky vhodně slaďte s vybranou luxusní postelí a celkovým interiérem pokoje. Samozřejmostí je exkluzivní ložní prádlo od špičkových výrobců. Každý z nás má svůj osobitý vkus a je důležité, abychom se v nové ložnici cítili dobře. Pokud potřebujete poradit, zastavte se u nás. Máme styl a cit pro detail.

Dokonalé americké matrace pro vaše zdravá záda

Pro váš zdravý spánek a relaxaci je nejdůležitější zvolit správný typ matrace. Na českém trhu je nepřeberné množství výrobců a dodavatelů různých druhů matrací, které se vyznačují rozdílnou kvalitou. Nešetřete na svém zdraví a vyberte si optimální matraci pro váš dokonalý odpočinek.

Jaká jsou správná kritéria pro výběr vhodné matrace?

Dle odborníků by optimální matrace neměla být příliš měkká ani tvrdá. Je důležité, aby poskytovala dokonalou podporu páteři a dalším částem našich zad. Pokud zvolíte měkkou matraci, tak se vaše páteř bude hroutit. Naopak u tvrdé matrace má páteř tendenci k ohýbání vzhůru. Zaměřte se také na prodyšnost a pevné jádro, které by mělo být složené z několika vrstev. Důležité je vybírat matraci podle tělesné výšky. Délka matrace by v ideálním případě měla převyšovat výšku postavy o 20 cm.

Myslete na sebe a nakupujte s rozumem. Na zdraví se nevyplácí šetřit. Matraci si nekupujete na celý život. I ta nejkvalitnější matrace vám vydrží 8 až 10 let.

Společnost Ellitdreams dováží do České republiky luxusní matrace americké prestižní značky Simmons. Přijďte si vyzkoušet kvalitní matrace osobně do našeho designového showroomu. Odborní zaměstnanci vám rádi s výběrem poradí. Matrace by měla perfektně podporovat každou část vašich zad a vždy se vám na ní musí příjemně a pohodlně ležet. Sledujeme současné trendy a jsme ve světě matrací jako doma.

Kontinentální postele jsou světovým hitem

Ložnice patří ke chloubě každého bytu. Toužíte po výjimečné posteli, která bude dominantou celého pokoje? Ellitdreams doporučuje kontinentální postele, které jsou oblíbeným typem lůžek u zákazníků po celém světě.

Navštivte náš stylový showroom a vyberte si některý z originálních kousků od světových výrobců. Do České republiky dovážíme postele renomovaných anglických značek Nills, Crown a Stuart Jones beds.

Kontinentální postele mají luxusní design a jsou velmi pohodlné. Díky jejich výšce se vám bude lépe vstávat. Poskytují nejvyšší možný komfort spánku.

Potřebujete více úložného prostoru? Kontinentální postel typu Boxspring je vyvýšené lůžko pro dvě osoby s praktickým úložným prostorem. Velkou předností těchto postelí je dokonale navržená konstrukce. Nebojte se investovat do kvality a funkčnosti.

Chcete nás najít na internetu? Zadejte klíčové slovo kontinentální postele Praha.

Luxusní kontinentální postele vám vydrží celý život!

Jaké jsou výhody boxspringů

Co je boxspring? Je to velmi pohodlná vyvýšená postel pro dva s funkčním úložným prostorem.

Boxspringy se vyznačují na rozdíl od lamelových systémů mnohem vyšší životností a nízkou hlučností. Mají v sobě zabudovanou soustavu pružin, která jednoduše komunikuje s pružinami v matraci postele. Jakýkoliv pohyb těla proveden na matraci nevyvolá žádnou zpětnou reakci a je absorbován dokonalým pružinovým systémem v boxspringu.

Součástí boxspringů je polohovací systém, který je velmi jednoduše ovládán dálkovým ovládačem.

Dovážíme boxspringy renomovaných světových značek. Výrobci garantují vysokou kvalitu a dlouhou životnost. Všechny výrobky prochází přísnými zátěžovými zkouškami a výstupními kontrolami.

Přijděte se podívat do našeho designového showroomu a vyzkoušejte si funkční a praktické boxspringy osobně. Prodáváme variabilní modely, které si dle svého přání můžete sami poskládat. Nabízíme velký výběr komponentů a příslušenství. Sestavte si svůj vlastní originální boxspring!

Kontaktujte nás

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.