O nás

Na český trh dovážíme luxusní postele a americké matrace

Společnost Ellitdreams prodává kvalitní matrace a designové postele předních světových výrobců.

Nabízíme ručně vyráběné matrace prestižní americké značky Spring Air. Dále dovážíme vysoké  kontinentální americké postele  renomovaných  značek Spring Air, HKM Komfort, a Stuart Jones beds. Tyto značky jsou známé pro svou vysokou kvalitu a zajímavý a jedinečný design.

Naši obchodní partneři kladou velký důraz na individuální přístup ke svým zákazníkům. Vždy se snaží vyjít vstříc jejich přání a potřebám. Nabízí výrobu postelí na míru, výběr designu lůžek a více než 150 odstínů látek včetně postelí z přírodní kůže.

Jedinečné postele a matrace pro vaše kvalitní spaní dodáváme po celé ČR

Kvalitní postele a matrace jsou vyrobeny z luxusních materiálů, jako jsou koňské žíně, přírodní latex, vysokoelastická pěna, bavlna a hedvábí. Nejkvalitnější matrace značky Spring Air se skládají až z 20 vrstev materiálů a obsahují systém taštičkových pružin 5 nebo 7 zón.Navštivte náš showroom, kde si můžete jedinečné modely postelí a kvalitních matrací osobně vyzkoušet. Kvalifikovaný personál zodpoví všechny vaše dotazy. Dle dohody vám vybranou postel či matraci přivezeme, kam si budete přát. Nevyhovuje vám naše otevírací doba? Jste na návštěvě Prahy a přejete si přijít v jiném čase? Rádi se vám budeme věnovat i mimo pracovní dobu. Sjednejte si předem individuální termín návštěvy. Jsme tady pro vás.

Zařizujete si novou ložnici? Kupte si originální trendy kousky z našich nápaditých kolekcí. Luxusní postel s kvalitní americkou matrací bude designová tečka do vašeho nového interiéru.

Podívejte se na luxusní postele a kvalitní matrace z pohodlí vašeho domova

Na internetu nás naleznete po zadání klíčových slov matrace Praha, americké matrace Praha, vysoké postele Praha, kontinentální postele Praha nebo polohovací postele Praha.

Chcete být neustále in a vědět o všech novinkách z moderního světa ložnic? Sledujte naše webové stránky a dozvíte se mnoho zajímavostí o designových postelích a kvalitních matracích.

 

Dokonalá ložnice od Ellitdreams!

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.